Depilacja laserowa

Fotoepilacja/partia

100 – 400 zł

Depilacja Laserowa – Istytut LestheZone®  prezentuje doskonały, kompaktowy i profesjonalny laser diodowy do usuwania owłosienia z niezależnym, zintegrowanym systemem chłodzenia. 
Urządzenie wykorzystujące najnowsze i najskuteczniejsze technologie w walce z owłosieniem przy jednoczesnym zniwelowaniu odczuć bólowych. 
Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa poprzez światło lasera, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosa będącego w fazie wzrostu. Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera, fotoepilacja daje oczekiwane, trwałe efekty. Laser diodowy usuwa niechciane włosy bezinwazyjnie, nie uszkadzając przy tym skóry. Pierwszy zabieg poprzedzony jest oceną stanu skóry, ustala się fototyp skóry oraz rodzaj włosa od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera. Po serii zabiegów dochodzi do redukcji ok. 70% owłosienia. Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.
Ponad 80% klientów potrzebuje między 4 a 6 zabiegów w zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych i wieku.
Zabiegi wykonujemy w odstępach 5 tygodniowych, co jest związane z fazą cyklu wzrostu włosa.

Karnet 3+1 gratis